Faker (3.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Locale
he: תרגום

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: User name
he: שם משתמש

en: Field Type
he: סוג שדה

en: Machine name
he: שם מכונה
