Faker (3.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Locale
uk: Мова

en: Node title
uk: Заголовок матеріалу

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: Field Type
uk: Тип поля

en: Machine name
uk: Машинна назва
