Faker (3.1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Locale
ar: المحليات

en: Node title
ar: عنوان العقدة

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: Field Type
ar: نوع الحقل

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
