Faker (3.1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Locale
ast: Llocal
