Faker (3.1.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Locale
be: Лакаль (настройкі мовы і рэгіёна)

en: Machine name
be: Машынная назва
