Faker (3.1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Locale
ca: Local

en: Node title
ca: Títol del node

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Field Type
ca: Tipus de camp

en: Machine name
ca: Nom-màquina
