Faker (3.1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Locale
cs: Lokalizace

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Machine name
cs: Strojový název
