Faker (3.1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Locale
fi: Lokalisointi

en: Node title
fi: Solmun otsikko

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
