Faker (3.1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ
