Faker (3.1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Locale
id: Lokal

en: Node title
id: Judul node

en: User name
id: Nama pengguna

en: Field Type
id: Jenis field

en: Machine name
id: Nama mesin
