Faker (3.1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Locale
kk: Тіл
