Faker (3.1.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Locale
km: មូលដ្ឋាន (Locale)

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
