Faker (3.1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Locale
ku: شوێن
