Faker (3.1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Locale
lt: Lokalė

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: User name
lt: Nario vardas

en: Field Type
lt: Laukelio tipas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
