Faker (3.1.0-beta1) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Development
ms: Pembangunan

en: Edit
ms: Sunting

en: None
ms: Tiada

en: Default
ms: Lalai

en: Locale
ms: Tempatan

en: Machine name
ms: Nama mesin
