Faker (3.1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
