Faker (3.1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Edit
fa: تدوین

en: None
fa: هیچ

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Locale
fa: بومی سازی

en: Node title
fa: عنوان گره

en: User name
fa: نام کاربری

en: Machine name
fa: نام دستگاه
