Faker (3.1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: Label
pt: Rótulo

en: Default
pt: Padrão

en: Locale
pt: Idioma

en: Node title
pt: Título do node

en: User name
pt: Nome do usuário

en: Field Type
pt: Tipo de Campo

en: Machine name
pt: Nome de máquina
