Faker (3.1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Locale
ru: Язык

en: Node title
ru: Заголовок материала

en: User name
ru: Имя пользователя

en: Field Type
ru: Тип поля

en: Machine name
ru: Машинное имя
