Faker (3.1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Locale
sk: Lokalizácia

en: Node title
sk: Nadpis

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Machine name
sk: Strojový názov
