Faker (3.1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Locale
ta: இடத்தெரிவு

en: User name
ta: பயனர் பெயர்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
