Faker (3.1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: None
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Locale
ug: تەرجىمە قىلىش
