Faker (3.1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: Locale
vi: Bản địa

en: Node title
vi: Tiêu đề node

en: User name
vi: Tên người dùng

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
