Faker (3.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Label
bs: Oznaka

en: Locale
bs: Lokal

en: User name
bs: Korisničko ime
