Faker (3.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Locale
da: Lokalitet

en: Node title
da: Titel

en: User name
da: Brugernavn

en: Field Type
da: Felttype

en: Machine name
da: Internt navn
