Faker (3.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: Locale
fr: Paramètre régional

en: Node title
fr: Titre du nœud

en: User name
fr: Nom d'utilisateur

en: Field Type
fr: Type de champ

en: Machine name
fr: Nom système

en: No field types found.
fr: Aucun type de champ trouvé.
