Faker (3.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Locale
gl: Localización

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Machine name
gl: Nome de sistema
