Faker (3.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
