Faker (3.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Locale
ja: ロケール

en: Node title
ja: ノードタイトル

en: User name
ja: ユーザー名

en: Field Type
ja: フィールドタイプ

en: Machine name
ja: システム内部名称
