Faker (3.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Locale
kn: ಲೊಕ್ಯಾಲ್

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು
