Faker (3.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Node title
nl: Node-titel

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Field Type
nl: Veldtype

en: Machine name
nl: Systeemnaam
