Faker (3.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Locale
tr: Yerelleştirme

en: Node title
tr: Düğüm başlığı

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: Field Type
tr: Alan Tipi

en: Machine name
tr: Makine adı
