Faker (8.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Development
az: Develop

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Locale
az: Yerli

en: Node title
az: Node başlığı

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Machine name
az: Maşın adı
