Faker (8.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Locale
bg: Език
