Faker (8.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Locale
eu: Bertakoa

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Machine name
eu: Makinaren izena
