Faker (8.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Locale
hu: Honosítás

en: Node title
hu: Tartalom címe

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Field Type
hu: Mezőtípus

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: No field types found.
hu: Nem találhatóak mezőtípusok.
