Faker (8.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Label
ka: სათაური

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი
