Faker (8.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Locale
oc: Localizacion

en: Node title
oc: Títol del nosèl

en: Machine name
oc: Nom sistèma
