Faker (8.x-2.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Development
ml: വികസനം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Label
ml: അടയാളം

en: Locale
ml: ഭാഷ
