Faker (8.x-2.0-alpha2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం
