Faker (8.x-2.0-alpha2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Locale
th: ภาษา

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
