Faker (8.x-2.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Locale
hr: Lokalizacija

en: Node title
hr: Naziv node-a

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
