Faker (8.x-2.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Locale
jv: Lokal

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
