Faker (8.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Locale
ur: لوکیل
