Faker Drupal 8 (2.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Now
cs: Nyní

en: About
cs: Popis

en: Generate
cs: Generovat

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.
