Faker Drupal 8 (2.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Now
fa: اکنون

en: ago
fa: پیش

en: About
fa: درباره

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.
