Faker Drupal 8 (2.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Now
sv: Nu

en: ago
sv: sedan

en: About
sv: Om

en: Generate
sv: Generera

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.
