Faker Drupal 8 (2.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Now
ca: Ara

en: ago
ca: fa

en: About
ca: Detalls

en: Generate
ca: Genera

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.
