Faker Drupal 8 (2.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Now
fi: Nyt

en: About
fi: Tietoja

en: Generate
fi: Luo

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.
