Faker Drupal 8 (2.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Now
gl: Agora

en: ago
gl: fai

en: About
gl: Información

en: Generate
gl: Xerar

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.
